Detail akce Zpět

Bowling

Út 4.06. 2019 od 17:30 hod, Praha
790,-

Pojďte se příjemně seznámit při hraní bowlingu. Prožijete prima večer v dobré společnosti a bude jen na vás, jestli se ponoříte do soutěžení nebo spíše do konverzace.

Muži:33-44 let

Ženy:30-41 let


Program a podrobnosti

Pojďte se příjemně seznámit při hraní bowlingu. Prožijete prima večer v dobré společnosti a bude jen na vás, jestli se ponoříte do soutěžení nebo spíše do konverzace.

Cena zahrnuje pronájem na 2 hodiny hry a půjčovné bowlingové obuvi.

Nejprve se představíme a trochu prolomíme ledy nenucenou seznamovací hrou. Kromě jména se dozvíme o druhých i něco navíc, třeba kdo má jaký koníček nebo nějakou jinou informaci, díky které se nám už dál bude snáz povídat. Tuto část se snažíme zorganizovat tak, aby odpadla nervozita, rozproudila se dobrá nálada a aby se účastníci začali postupně poznávat.

Následovat bude stručná instrukce, jak hrát bowling, a pak se již pustíme do hry. Kdo chce, bude hrát jen pro zábavu. Ti soutěživější se budou moci zúčastnit malého turnaje. V každém případě se během večera účastníci prostřídají tak, aby měli možnost všechny poznat.

Po bowlingu se přesuneme do příjemné restaurace, kde bude ještě dost času posedět a popovídat.

Fotogalerie


Ohlasy účastníků

Nejdříve bych chtěla poděkovat za úžasnou akci. Moc se povedla a myslím, že se všichni dobře bavili. Určitě se uvidíme na nějaké další.
Chtěla bych poděkovat za včerejší akci na bowlingu, moc se mi to líbilo. Říkala jsi, že nám případně zprostředkuješ kontakty. Ráda bych získala kontakt na...
Děkuji za pěkný večer, super organizace. Chci se zároveň zeptat, jestli je možné získat kontakt na...
Díky za fajn akci, i když bowling není zrovna silná stránka Jestli má XXX chuť se mi ozvat, tak mu kontakt dej.

Přihlášení na akci

Proč telefon? Může se stát, že dojde ke změně termínu, setkání se bude muset zrušit, či vznikne jiná nenadálá situace. V takovém okamžiku Vás potřebujeme operativně informovat.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí