Detail akce Zpět

Jednodenní sjezd řeky Sázavy

So 8.06. 2019 od 07:45 hod, Praha
1390,-

Pojeďte s námi na pohodový jednodenní výlet na lodích. Ráno se hromadnou dopravou z Prahy dostaneme na řeku, kde si užijeme pohodový den na raftech a kanoích včetně dobrého oběda. A po doplutí si ještě všechno dopovíme na společné cestě zpátky do Prahy, kde můžeme podle libosti pokračovat na after party.

Muži:33-44 let

Ženy:30-41 let


Program a podrobnosti

Hodinu, kterou strávíme dopravou, využijeme k tomu, že se představíme a trochu prolomíme ledy nenucenými seznamovacími hrami. Kromě jména se dozvíme o druhých i něco víc, třeba kdo má jaký koníček nebo nějakou jinou informaci, díky které se nám dál bude dobře povídat. Tuto část se snažíme zorganizovat tak, aby odpadla nervozita, rozproudila se dobrá nálada a aby se účastníci začali postupně poznávat.

Po příjezdu na výchozí stanoviště nás lektoři půjčovny zasvětí do ovládání plavidel. Plánujeme použít zejména rafty, a tak není nutné mít s ježděním na vodu předchozí zkušenosti. Rafty jsou zcela stabilní, je jednoduché používat, ale hlavně se na nich dá jet v šesti lidech, takže si při sjezdu užijeme spoustu zábavy. Vezmeme i pár kánoí, tak bude možnost si vyzkoušet i je a na plavidlech se prostřídat.

Pak nás bude čekat příjemných 17 kilometrů, které během dne v pohodě a za četného soulodění ujedeme. Cestou se samozřejmě stavíme na dobrý oběd a podle počasí se vykoupeme, svedeme vodní bitvy… Uvidíme, v kolik dorazíme do cíle, jestli zbude ještě čas posedět nebo vyrazíme rovnou do Prahy. Příjezdem do Prahy to ale samozřejmě končit nemusí, podle libosti tak budeme pokračovat při posezení.

Poznámky:

- Minimální počet účastníků je 5 mužů a 5 žen.
- Do poznámky při přihlášení napište, zda preferujete kánoi, nebo raft.
- Cena zahrnuje společnou cestu z Prahy a zpět, instruktáž k použití plavidel a jejich půjčení včetně pádel, vest a barelů.
- V případě extrémně nepříznivého počasí či nedostatku vody v řece bude náhradní program.
- Přestože si myslíme, že akce je naprosto bezpečná, upozorňujeme, že účast je na vlastní nebezpečí.
- Také pro zvýšení bezpečnosti doporučujeme mít po celou dobu na vodě oblečenou vestu a zdržet se konzumace alkoholu.
- Akce trvá celý den, odjezd z Prahy v 8 hod ráno, návrat do Prahy před 19 hod.
- Doporučené vybavení: plavky, nepromokavý vak na cennosti/elektroniku, opalovací krém, boty do vody, pokrývka hlavy, přiměřený počet věcí, aby se vešly do barelu.


Ohlasy účastníků

Už po pár minutách jsem zapomněl, že jsem na seznamce a připadal si jak na akci s kamarádama. Přišlo mi super, že díky typu akce jsme tam byli samí podobně naladěný aktivní lidi, takže to jelo už od začátku. Nejvíc se mi líbila Katka, cestou z hospody na tramvaj mi dala číslo, takže za mě paráda. Účastník Daniel
Já jako introvert a stydlín, který nejdříve nejraději pozoruje lidi z rohu a poslouchá jejich konverzace musím říct, že od prvopočátku jsem si připadla pohodově v partě lidí, kteří si to jdou užít. Takže za mě super akční den  Účastnice Jana
Chtěla bych poděkovat za dobře zorganizovanou akci ve společnosti příjemných mladých mužů. Účastnice Veronika

Fotogalerie


Přihášení na akci

Proč telefon? Může se stát, že dojde ke změně termínu, setkání se bude muset zrušit, či vznikne jiná nenadálá situace. V takovém okamžiku Vás potřebujeme operativně informovat.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí