Detail akce Zpět

Divadelní improvizace

Čt 25.04. 2019 od 18:00 hod, Praha
690,-

Pojďte pane, budeme si hrát! Dámy, vy samozřejmě také! Protože právě o tom je improvizace, hrajete si a náramně se bavíte. Akci povedou zkušení improvizátoři, kteří zajistí, že to bude skvělý zážitek i pro ty, kdo nemají s divadlem a improvizací žádné zkušenosti.

Muži:33-44 let

Ženy:30-41 let


Program a podrobnosti

V ceně je zahrnuto drobné občerstvení. Akce potrvá 2 a půl hodiny, pak bude následovat posezení.

A jak to bude vypadat? Nejprve se představíme a prolomíme ledy seznamovacími hrami. Pak přijdou další hry, které se zvolna překulí do improvizace. Hry vás tak vytrhnou z normálního dne, nastaví tu správnou atmosféru a otevřou dveře uvolnění a zábavě. A právě díky tomu to bude báječná příležitost ostatní poznat, protože zahodíte obavy a prostě budete sami sebou. V neposlední řadě to tedy bude dobře strávený čas s partou prima lidí, se kterými se náramně nasmějete.

Improvizace je nejen nesmírně zábavná, ale je to i účinná cesta k osobnostnímu rozvoji. Stane se vám někdy, že nevíte, jak zareagovat, a dodatečně si říkáte, co jste měli říct nebo udělat? Na tréninku improvizace získáte větší pohotovost a zvýšíte si sebevědomí při jednání s lidmi.

Fotogalerie


Ohlasy účastníků

Služeb seznamky jsem využil poprvé. Improvizační podvečer byl zajímavý a umění improvizace může pomoci každodenně nejen při hledání partnera. Domluvil jsem se tam rovnou s Petrou, že příští týden zajdeme na náplavku, tak uvidíme Účastník Zdeněk
Bylo to super!
Moc se mi to líbilo
Šla jsem na to, abych se dostala ze své komfortní zóny a byl to skvělý zážitek
Jsem rád, že jsem zkusil něco nového. Ani bych nečekal, že to tolik zvládnu
Takové jsme po improvizaci dostávali zpětné vazby. Všichni si chválili, že to byl zajímavý zážitek. A my jsme byli překvapení, jak dobře hráli, zvládli celý připravený program a dokonce bonusové představení po dvojicích na závěr. Takže už se těšíme, že akci zopakujeme.

Přihlášení na akci

Proč telefon? Může se stát, že dojde ke změně termínu, setkání se bude muset zrušit, či vznikne jiná nenadálá situace. V takovém okamžiku Vás potřebujeme operativně informovat.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí