Detail srazu Zpět

Divadelní improvizace

Út 25.06. 2019 od 18:00 hod, Praha
690,-

Pojďte pane, budeme si hrát! Dámy, vy samozřejmě také! Protože právě o tom je improvizace, hrajete si a náramně se bavíte. Akci povedou zkušení improvizátoři, kteří zajistí, že to bude skvělý zážitek i pro ty, kdo nemají s divadlem a improvizací žádné zkušenosti.

Muži:33-44 let volno

Ženy:30-41 let volno


Program a podrobnosti

V ceně je zahrnuto drobné občerstvení. Akce potrvá 2 a půl hodiny, pak bude následovat posezení.

A jak to bude vypadat? Nejprve se představíme a prolomíme ledy seznamovacími hrami. Pak přijdou další hry, které se zvolna překulí do improvizace. Hry vás tak vytrhnou z normálního dne, nastaví tu správnou atmosféru a otevřou dveře uvolnění a zábavě. A právě díky tomu to bude báječná příležitost ostatní poznat, protože zahodíte obavy a prostě budete sami sebou. V neposlední řadě to tedy bude dobře strávený čas s partou prima lidí, se kterými se náramně nasmějete.

Improvizace je nejen nesmírně zábavná, ale je to i účinná cesta k osobnostnímu rozvoji. Stane se vám někdy, že nevíte, jak zareagovat, a dodatečně si říkáte, co jste měli říct nebo udělat? Na tréninku improvizace získáte větší pohotovost a zvýšíte si sebevědomí při jednání s lidmi.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí