Detail akce Zpět

Paddleboard pro nezadané !!!Poslední volná místa!!!

St 24.07. 2019 od 18:00 hod, Praha (Císařská Louka)
690,-

Poznejte až 15 nových protějšků při velmi zajímavé aktivitě. Jízda na paddle boardu je báječný zážitek na vodě, kdy si nejen pocvičíte celé tělo, ale ještě se pokocháte krásnými výhledy okolo vás a zažijete spoustu legrace. Při hodině a půl na vodě vám rozhodně vyhládne, což bude čas napravit v druhé části večera.

Muži:32-44 let

Ženy:30-42 let


Program a podrobnosti

Poznejte až 15 nových protějšků při velmi zajímavé aktivitě. Jízda na paddle boardu je báječný zážitek na vodě, kdy si nejen pocvičíte celé tělo, ale ještě se pokocháte krásnými výhledy okolo vás a zažijete spoustu legrace. Při hodině a půl na vodě vám rozhodně vyhládne, což bude čas napravit v druhé části večera.

Nejprve se představíme a trochu prolomíme ledy nenucenou seznamovací hrou. Kromě jména se dozvíme o druhých i něco navíc, třeba kdo má jaký koníček nebo nějakou jinou informaci, díky které se nám dál bude snáz povídat. Tuto část se snažíme zorganizovat tak, aby odpadla nervozita, rozproudila se dobrá nálada a aby se účastníci začali postupně poznávat.

Poté se přesuneme k paddle boardum. Na začátku se naučíme základy, tedy jak nastoupit, zatáčet, postavit se a v neposlední řadě také jak zastavit. Kdo je na paddle boardu poprvé, obvykle zjistí, že začít v kleku je tak akorát. Ale pak přijde chvíle, kdy se odváží postavit a začne si vychutnávat řeku z nezvyklé perspektivy, s otevřenými výhledy do všech stran. K tomu se dozajista propracujeme, a až si to užijeme, přijde čas taky trochu lumpačit, zablbnout si či zazávodit.

Na vodě vyhládne a slunce si také vyžádá své, proto budeme pokračovat posezením u večeře a dobrého pití. V případě ideálního počasí zůstaneme venku a budeme opékat na ohni.

Poznámky:

- Cena zahrnuje zapůjčení paddle boardu, pádla a opékání buřtů na ohni.
- Přestože si myslíme, že akce je naprosto bezpečná, upozorňujeme, že účast je na vlastní nebezpečí.
- Doporučené vybavení: Krém na opalování, plavky nebo náhradní oblečení na paddle board. Oblečení na posezení u ohně.
- Doba trvání je 3 hodiny + posezení.
- Doprava na akci:
MHD přívoz z Výtoně nebo Náplavka Smíchov
MHD Bus zastávka Lihovar a pěšky na místo cca 15-20 min
Možnost parkování při dopravě autem

Fotogalerie


Ohlasy účastníků

Skladba a pestrost aktivit byla výborná. Ta dvojkombinace - aktivní setkání a následného posezení - je vynikající. Protože posezení krásně ventilovalo prožité a někteří se projevovali i jinak než při předchozí aktivitě. Vesměs jak muži, tak ženy byli chytří, vzdělaní, rád jsem se o některých dozvídal víc. Bylo znát, že máme prostě smůlu, že jsme zatím nenašli životního partnera, ale že se snažíme aktivně hledat. I za sebe jsem byl rád, že jsem překonal práh lenosti a pohodlnosti a mezi úplně nové a neznámé lidi jsem došel. Účastník Šimon
Chtěla bych poděkovat za včerejší akci bylo to super, jsem ráda, že jsem jela!!! Pokud to bude oboustranné, měla bych zájem o kontakt na Dominika. Účastnice Lenka
Chtěla bych poděkovat za dobře zorganizovanou akci ve společnosti příjemných mladých mužů. Účastnice Veronika

Přihlášení na akci

Proč telefon? Může se stát, že dojde ke změně termínu, setkání se bude muset zrušit, či vznikne jiná nenadálá situace. V takovém okamžiku Vás potřebujeme operativně informovat.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí