Placení služeb Rychloseznamka.cz


Údaje o provozovateli

Službu provozuje společnost TANGER infosystems,s.r.o.,Keltičkova 62, 71000 Ostrava, IČO: 60705078, DIČ: CZ60705078, vedena u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 5616, bankovní spojení: ČSOB a.s., pobočka Ostrava, č.ú: 373782623/0300

Rychlý on-line převod

Využíváte-li elektronické bankovnictví, tak rychlý on-line převod je pro vás ideálním způsobem jak rychle a bezpečně zaplatit za službu.
Největší výhodou rychlého on-line bankovního převodu je zpracování platby v reálném čase, díky kterému se nemusíte zdržovat čekáním na provedení běžného převodu. Potvrzení o převodu peněz dostáváme téměř okamžitě a díky tomu můžeme Vámi objednanou službu okamžitě nastavit.

Rychlé on-line převody jsou realizovány prostřednictvím platební brány PayU a tuto volbu je možné využít, pokud máte elektronické bankovnictví u některé z následujících bank:
Česká spořitelna (Platba 24)
Komerční banka (MojePlatba)
Raiffeisen Bank (ePlatby)
Moneta Money Bank
mBank (mPeníze)
Fio banka
Československá obchodní banka (ČSOB)
Poštovní spořitelna / Era
Sberbank
Unicredit

Bezpečnost garantuje vaše banka, protože transakce se uskutečňuje přímo v jejím prostředí a jsou tak zabezpečeny bankovními systémy.

Jak platit rychlým on-line bankovním převodem?

  • při nákupu služby si zvolíte vaši banku.
  • Po stisku Provést platbu budete automaticky přesměrováni do vašeho internetového bankovnictví, kde se přihlásíte, jak jste zvyklí.
  • Všechny údaje najdete předvyplněné, stačí je jen zkontrolovat a potvrdit podle pokynů banky. Výhodou je, že díky předvyplněnému formuláři se nemůžete splést např. při vyplňování čísla účtu.
  • Po potvrzení platby budete automaticky přesměrováni zpět na naše stránky kde bude služba automaticky zprovozněna


Rychlá platba platební kartou

On-line platba platební kartou je nejrychlejší způsob jakým lze na internetu za objednanou službu zaplatit. Platba je realizována přes platební bránu PayU což vylučuje jakékoli zneužití citvých dat z platební karty. Společnost PayU je vlastníkem certifikátu PCI DSS (The Payment Card Industry Data Security Standard), který byl vytvořen s cílem zamezit karetním podvodům, a to zavedením nejvyšších bezpečnostních opatření u společností, které data držitele karty zpracovávají, přenášejí nebo uchovávají. Transakce prostřednictvím platební brány PayU jsou prováděny na základě licence ČNB a přenos dat je zabezpečen protokolem SSL (Secure Sockets Layer) a 3D Secure řešením. Díky tomu se údaje z vaší platební brány zpracovávají přímo ve vaší bance a nijak se nemohou dostat k poskytovateli služeb. Tím je maximálně zaručena bezpečnost vašich peněz. Paltbu lze provést kartami VISA a MasterCard.

Jak platba kartou probíhá?

  • při volbě platby za službu zvolíte Rychlá platba platební kartou
  • po stisku Provést platbu budete přesměrováni na platební bránu
  • opíšete údaje z vaší karty a platbu potvrdíte
  • budete automaticky přesměrováni zpět na naše stránky


Údaje zakazníků

Platební údaje zákazníků se díky platbě systémem PayU vůbec nedostanou do systémů provozovatele služeb a díky opatřením, certifikátům a zabezpečením jsou zcela bezpečné. Zabezpečení platebních služeb zajišťuje společnost PayU S.A, daňové číslo NIP 779-23-08-495 se sídlem Poznaň, Grundwaldzka 186, PSČ 60-166, Polsko, zapsaná v podnikatelském rejstříku vedeném Okresním soudem pro Poznaň Nowe Miasto a Wildu, registrační číslo KRS 0000274399, která poskytuje platební služby. Kdyby bylo z jakýchkoli důvodů nutné provést reklamaci služeb platební brány, lze postupovat takto.


Reklamace služeb platební brány

Vyplněním formuláře na adrese https://rychloseznamka.cz/akce_rsezn.aspx?a=4

Zasláním emailu na adresu podpora@rychloseznamka.cz

kontaktováním infolinky na čísle +420 595 227 111 (pouze v pracovní dny 8:00 – 16:00)


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí